ارتباط در تلگرام

شرایط و قوانین

1. كلیه محصولات خریداری شده توسط پست پیشتاز ارسال می گردد.

2. زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یك روز كاری می باشد و ارسال توسط اداره پست، 2 تا 4 روز كاری است.

3. در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.

4. در ماه پایانی سال (اسفند ماه) با توجه به حجم كاری بالا در فروشگاه و اداره پست، احتمال تاخیر در ارسال مرسولات وجود دارد.

5. چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.

 

 

6. هزینه های پستی، هر سال با توجه به نرخهای اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می گردد.

7. با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض یا... برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد.

8. برای خریدهای بیش از دو عدد از یک عنوان کتاب، قبل از اقدام به خرید هماهنگی های لازم را با بخش فروش انجام دهید (در غیر اینصورت فروشگاه مسئولیتی در برابر ارسال بیش از دو عنوان ندارد).

9. خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل می شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال کتاب مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه کتاب یا کتابها تمام شده باشند به ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.

 

10. کلیه قیمتها در سایت به روز هستند ولی چنانچه كتاب خریداری شده به چاپ مجدد رسیده باشد و ارسال برای خریدار از چاپ جدید باشد، در صورت تغییر قیمت چاپ جدید، قیمت جدید برای خریدار محاسبه می شود.

11. چنانچه كتابی به اتمام رسیده باشد، خریدار می تواند مبلغ خرید خود را بازپس گیرد و یا خرید دیگری انجام دهد.

12. خریدهایی که به غیر از روش آنلاین خریداری شوند و خریدار مبلغ را به یکی از حسابهای فروشگاه واریز کند و اطلاع ندهد، فروشگاه مسئولیتی در برابر تاخیر، به اتمام رسیدن و یا عدم ارسال کتاب ندارد. بعد از خرید (به غیر از روش آنلاین) و واریز وجه حتماً حتماً فروشگاه را مطلع سازید که سریع ترین راه تماس تلفنی است.

13. لطفا در خرید خود دقت نمایید، اقلام فروخته شده از سایت امیران بوکس به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

پیشنهاد می شود برای سهولت، از طریق آنلاین خرید نمایید.

 

طراحی توسط : رامتین بارنجی

کاربران با اخلاق، بهترین پشتوانه برای حفظ امانتداری یک رسانه اند. استفاده از عکسها و مطالب، با ذکر نام مولف و عنوان پایگاه بلا مانع است

Copyright © 2008-2014 Amiran Books . All rights reserved.